google-site-verification=JrzMTt8CgAKK0LMrpDuGXJ3YSidkEi3ekbNVhj9biFE
top of page

Kulaklık Soketi Değişimi

   Yeni nesil iPhone'larda bulunmasa da, 3.5 mm kulaklık girişi olan iPhone kullanıcıları için kulaklık soketinin çalışmaması oldukça yaygın bir durumdur. Kulaklık girişi bir şekilde kirlendiyse, soketiniz işlevini yitirmiş olabilir. 3,5 mm genişliği toz, kir ve benzeri yabancı maddelerin içeride birikmesi için yeterli bir genişliktir. Bu durumda kulaklığınız sokete oturmayabilir. Bunun dışında darbeler, sıvı girişi ya da mekanik bir arıza kulaklık soketinizin bozulmasına neden olabilir.  

   Kulaklık soketinizin arızalanması durumunda servisimize gelerek arızanın tespitini detaylı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Yüksek teknoloji ekipmanımız ve tecrübeli personelimiz ile kulaklık soketinizin tamirini kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz. 

   Memnuniyet güvencesi ve 6 ay garanti ile iPhone kulaklık soketinizi değiştirmek için servisimize gelebilir, gelemeyecek durumda iseniz motor kurye/kargo hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

   Kulaklık soketi işlemi sırasında verileriniz zarar görmez, telefonunuzun temizlik ve bakımı ücretsiz olarak servisimiz tarafından yapılır.

bottom of page