google-site-verification=JrzMTt8CgAKK0LMrpDuGXJ3YSidkEi3ekbNVhj9biFE
top of page

    iPhone  Ekran Değişimi;

  •    iPhone ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ekran değişimi panel şeklinde değiştirilmektedir. (Panel: CAM-CITA-EKRAN-İÇ KULAKLIK FİLTRELERİ) Onarılan cihazınız ilk günkü gibi kaliteli görünüm sağlar. Ekran değişimi sırasında telefonunuzun bakımını temizlik vs ücretsiz olarak yapmaktayız ve koruma amaçlı kırılmaz cam hediye etmekteyiz. Servisimize gelerek iPhone 6 onarım işlemini yaptırabilirsiniz. Servisimize gelemeyecek durumda olan kullanıcılar için de ayrıca motor kurye ve kargo seçenekleri ile hizmet sunmaktayız.


     iPhone Değişimi Nasıl Yapılır?

  •  iPhone değişimi gerekli tüm ekipmanlarımızın sağlandığı teknik servis bölümümüzde gözünüzün önünde değiştirilmektedir, statik elektrik olmayan ve güvenlik kapsamı üst düzey olan denetim altında tutulmakta olan ortamda cihazınıza özel işlem uygulanmaktadır. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak temizlik hassasiyet ve kişisel verilerinizi korumakta yükümlülerdir. Ekranı kırılmış, dokunmatiği basmayan, iç ekranı kırık olan hasarlı cihazlarınız en kısa sürede onarılır ve tarafınıza memnun kalacağınız şekilde teslim edilmektedir.


- Tüm onarım hizmetleri işyerimizde gözünüzün önünde yapılmaktadır ve yoğunluk ile değişebilen bir süreç içinde ortalama yarım saat içinde sonuçlanmaktadır.
-Cihazınızı darbelerden koruması için ekran değişimi sonrasında ekran koruyucu hediye edilmektedir.
-İşyerimize gelmeye vaktiniz yoksa anlaşmalı kurye&kargo ile cihazınızı gönderip yaptırabilirsiniz

iphone ekran değişimi kadıköy iphone cam değişimi kadıköy pluservis.com

Modellere Göre Detaylar ve Fiyat Bilgisi
 

bottom of page