google-site-verification=JrzMTt8CgAKK0LMrpDuGXJ3YSidkEi3ekbNVhj9biFE
top of page

iPhone 7 Ekran Değişimi

   iPhone 7 ekranları; darbeye bağlı hasar, sıvı teması gibi sebeplerle bozulabilir. Bu hasarlar sonucu ekranınızda görüntü kaybı yaşanabilir, çizgiler oluşabilir, mürekkep kayması meydana gelebilir ya da tamamen görüntü kaybı sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar yaşandığında yapılacak şey iPhone 7 cihazınızın ekranını değiştirmektir.

   Ekran değişimi işlemi pluServis Kadıköy iPhone Teknik Servisi mağazamızda tercihinize bağlı olarak orijinal ekran ve yan sanayi ekran kullanılarak yapılabilir. İşlem sırasında yüksek teknoloji ekipmanlar kullanılır. İşlem sırasında telefonunuzun başka hiçbir aksamı işlevsel ya da kozmetik olarak zarar görmez. iPhone 7 ekran değişimi işlemi verilerinizin silinmesine neden olmaz. 

   pluServis Kadıköy Teknik Servis ailesi olarak iPhone 7 ekran değişimi işleminizi ortalama 1 saat içerisinde bitirir, memnuiyet güvencesiyle cihazınızı size teslim ederiz. 

   iPhone 7 ekran değişimi işlemi ile ilgili parça bilgisi, fiyat skalası ya da teknik sorularınıza bizi arayarak ücretsiz yanıt alabilirsiniz.

bottom of page