google-site-verification=JrzMTt8CgAKK0LMrpDuGXJ3YSidkEi3ekbNVhj9biFE
top of page

iPhone 12 Pro Max Cam Değişimi

  iPhone 12 Pro Max cep telefonunuzun camı ve ekranı ayrı parçalardan oluşur, bu nedenle telefonunuzun camı kırıldığında tüm ekranı değiştirmek gereksiz bir masraf olacaktır. Gerekli teknolojik ekipman ve tecrübeli servis hizmeti ile iPhone 12 Pro Max telefonlarınızın orijinal ve sağlam ekranını yalnızca ön camından ayırarak sizi bu masraftan kurtarıyoruz. Böylece dokunmatiği, görüntüsü çalışır durumdaki ekranınız yalnızca cam değişimi ile çok daha az maliyetle ilk günkü görüntüsüne kavuşuyor. 

  Yüksek teknoloji makinelerimiz ve uzman kadromuzla cam değişimi işleminizde asimetri, hava kabarcığı, toz, çıta oturmaması ve orijinal ekrana zarar gelmesi gibi problemler yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Teknik ve teknolojik olarak yetersiz servislere bu işlemi talep etmemenizi öneriyoruz.  

   İphone 12 Pro Max Cam Değişimi işlemi; ekranı sökmek, camı çelik tel ya da -140 derecede buzdolabı ile ayırmak, OCA temizliği, kimyasal ve dezenfekte işlemleri, yeniden cam basmak, kalıplamak, hava kabarcığı oluşmasını önlemek amacıyla kazana atmak, ekran kalkma yapmasın diye mavi ultraviyole ışık altında bekletmek işlemleri ortalama 2 saat sürmektedir.

bottom of page