google-site-verification=JrzMTt8CgAKK0LMrpDuGXJ3YSidkEi3ekbNVhj9biFE
top of page

Sıkça sorulan sorular

iPhone cihazlar ve teknik servis ile ilgili merak ettiklerinize aşağıdaki sorulardan ulaşabilirsiniz. Sorunuzun cevabını bulamadıyanız ücretsiz teknik bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 • Ekran değişimi ve ön cam değişimi arasındaki fark nedir?
  Ekran değişimi, dokunmatiği çalışmayan ya da problemli çalışan, ekranda görüntü kayması ya da kaybı yaşanan, mürekkep akması ve benzeri pronlemlerle ekranı görmeyi ve kullanmayı zorlaştıran durumlarda zaruridir. Bu gibi teknik arızalar içerideki LCD gibi ekrana zarar gelmesiyle oluşur. Ön cam Değişimi ise bu gibi arızalar yaşanmayan, yalnızca ön camında darbeye bağlı kırık ve çatlak olan telefonlarda yapılabilir.
 • Ön cam değişimi işlemi zararlı mıdır?
  Teknik ve profesyonel yeterliliği olan bir firmada ön cam değişimi yaptırmanın bir zararı yoktur. Ön cam değişimi maliyeti her ne kadar azaltsa da servis görevlisi için oldukça zor ve incelik isteyen bir işlemdir. Servisimizdeki tüm ekipmanımız ve işçiliğimizle ön cam değişiminin zararlı olmadığını söyleyebiliriz. İşlem esnasında ve sonrasında telefonunuz tüm işlevsel ve kozmetik halini korur.
 • Kullanılan parçalar orijinal mi?
  Evet, ekran değişiminden kulaklık soketi değişimine kadar kullanılan tüm parçalarımız orijinaldir. İsteğe bağlı olarak yan sanayi parça hizmetlerimiz de mevcuttur.
 • Apple Watch tamiri servisiniz var mı?
  Evet. Apple Watch'larınız için tamir ve pil değişimi hizmetlerimiz mevcuttur.
bottom of page